Dziesięć Przykazań Jogi

Wydawnictwo: ALFATON Mirosław Kądziela
The Ten Commandments Of Yoga
Joga, dziesięć przykazań
Psychoactive

W Dziesięciu Przykazaniach Jogi autor wyjaśnia pochodzenie i znaczenie głównych kroków na ścieżce oświecenia, zaczynając od pierwszej ścieżki samodyscypliny - jamy i nijamy, a kończąc na ostatniej - poddaniu się boskości - iszwara pranidhana. Dzięki jasnym wyjaśnieniom abstrakcyjnych pojęć i ilustrującym je anegdotom wykład ten sprawia, iż dążenie do boskiej świadomości i moralnego życia wydaje się atrakcyjne i łatwe. Pielęgnując cnoty niekrzywdzenia, prawdomówności i samouważności, możemy kultywować wewnętrzne zadowolenie oraz zrozumieć, czym naprawdę jest bycie joginem.

źródło opisu: Alfaton Mirosław Kądziela 2013

źródło okładki: Alfaton Mirosław Kądziela 2013