Białe noce

Tłumaczenie: Piotr Mielcarek
Wydawnictwo: Rebis
Midnight Sun

Jack i Burke, dwaj wędrowni robotnicy budowlani, w poszukiwaniu przygody i łatwych pieniędzy zgadzają się za dziesięć tysięcy dolarów wyciągnąć z przedziwnej sekty córkę zdesperowanego ojca. Zadanie to prowadzi ich do najgroźniejszej części Ameryki Północnej: do mrocznych lasów Alaski. Nieprzygotowani na śmiertelne niebezpieczeństwa i niedoinformowani co do wszechogarniającej siły przyciągania sekty zostaja wciągnięci w brutalną walkę o przetrwanie. Białe noce to bezlitosna, złożona powieść o tym, jak ludzie reagują na ekstremalne warunki i na najbardziej prymitywne zachowania.

Kuba001234 | 2016-08-19
Przeczytana: 05 sierpnia 2016