Podręcznik pierwszej pomocy

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
First Aid Manual
zdrowie, medycyna
Major86

KOMPLEKSOWY PODRĘCZNIK UDZIELANIA POMOCY POSZKODOWANYM W KAŻDYM WIEKU wytyczne, uwzględniające najnowsze zasady, wyraziste zdjęcia krok po kroku przedstawiające, co zrobić w każdej sytuacji, łatwe wyszukiwanie informacji dzięki prostym instrukcjom.Autoryzowany podręcznik zatwierdzony przez czołowe brytyjskie stowarzyszenia pierwszej pomocy – St John Ambulance, St Andrew’s First Aid i...

KOMPLEKSOWY PODRĘCZNIK UDZIELANIA POMOCY POSZKODOWANYM W KAŻDYM WIEKU

wytyczne, uwzględniające najnowsze zasady,
wyraziste zdjęcia krok po kroku przedstawiające, co zrobić w każdej sytuacji,
łatwe wyszukiwanie informacji dzięki prostym instrukcjom.Autoryzowany podręcznik zatwierdzony przez czołowe brytyjskie stowarzyszenia pierwszej pomocy – St John Ambulance, St Andrew’s First Aid i Brytyjski Czerwony Krzyż, zawiera informacje na temat wstępnej opieki i podstawowych zabiegów.
Pierwsza część książki przedstawia informacje podstawowe, dzięki którym czytelnik zrozumie swoją rolę przy udzielaniu pierwszej pomocy, będzie umiał odpowiednio się zachowywać w sytuacji awaryjnej, a także nauczy się prawidłowo oceniać stan osób chorych lub rannych. Dalej znajdują się wskazówki dotyczące pomocy przy urazach lub schorzeniach. Osobny rozdział poświęcono ratowaniu życia nieprzytomnych ofiar wypadków, a w pozostałych rozdziałach urazy i schorzenia podzielono albo w zależności od układu (np. Trudności oddechowe), albo według rodzajów urazów (np. Rany i krwawienie czy Skutki wysokich i niskich temperatur).

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/szukam.html

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/szukam.html