3 Sekundy.Warto się zastanawiać

Tłumaczenie: Małgorzata Małecka
Wydawnictwo: StudioEMKA
Cranter

Trzy sekundy oddzielają tych, którzy „dają z siebie wszystko”, od tych, którzy „robią wszystko bez zaangażowania” – i to dosłownie. Trzy sekundy. Ten krótki czasowy bufor oddziela tych, których zadowala „cokolwiek”, od tych, których zadowoli jedynie „cokolwiek trzeba będzie zrobić”. Jeśli przyswoisz sobie przesłanie Lesa i przeanalizujesz jego strategię przezwyciężania sześciu...

Jeśli przyswoisz sobie przesłanie Lesa i przeanalizujesz jego strategię przezwyciężania sześciu najpowszechniejszych negatywnych odruchów, których doświadczasz na co dzień, przeprogramujesz swój mózg i wzniesiesz się na zupełnie nowy poziom – to osiągniesz sukces.

Les, w przystępny sposób, pokazuje, jak chwilowa przerwa, zaledwie trzy sekundy, może pozytywnie wpłynąć na całe twoje życie. Chyba nie ma na świecie nikogo, komu ta książka nie okazałaby się pomocna. Jeśli jesteś liderem, powinieneś

kupować ją hurtowo i rozdawać podwładnym. Każdy, kto chce wyzwolić swój potencjał i zacząć żyć lepiej, powinien przeczytać tę książkę.

John C. Maxwell

Przeczytana: 31 maja 2017
jaron | 2017-09-26
Nuda_Maruda | 2017-02-28
annaarnoldkowalska | 2017-02-10
Na półkach: 3. Może być ciekawe.
mariola | 2016-11-25
Cranter | 2016-10-20