Harvard Business Review. Zarządzanie łańcuchem dostaw

Tłumaczenie: Michał Lipa
Wydawnictwo: Onepress
Harvard Business Review on Supply Chain Management
Harvard Business
biznes, finanse

Skuteczne zarządzanie łańcuchem dostaw to tworzenie i usprawnianie mechanizmu współpracy z kooperantami. To wspólne usuwanie dysfunkcji, które mogą prowadzić do pogorszenia jakości produktów, braku wystarczającego asortymentu w sprzedaży bądź zaniku zdrowej rywalizacji pomiędzy dostawcami. Autorzy artykułów w niniejszym zbiorze piszą o tym, jak skutecznie współpracować z kontrahentami....

Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business School Press.

Karchoo | 2014-09-01
Przeczytana: 25 stycznia 2015