Delegowanie obowiązków

Tłumaczenie: Kamil Dadan
Seria: Osobisty Mentor
Wydawnictwo: Onepress
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Delegating Work (Pocket Mentor)
Harvard Business
biznes, finanse

Wskazówki na temat skutecznego delegowania Określanie wymaganych kompetencji Kontrolowanie powierzonych zadań Obowiązki, których nie należy przekazywać Czujesz, że przytłacza Cię nadmiar obowiązkówa Twój telefon jest rozgrzany do czerwoności, a skrzynka e-mailowa pęka w szwacha Pora na chwilę refleksji. Czas zająć się przekazywaniem części Twoich obowiązków podwładnym. Choć trudno Ci to sobie teraz wyobrazić, już wkrótce dostrzeżesz, że ten mały zabieg zdziała wielkie cuda.

Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business School Press.

Marcinkon | 2012-07-25
Na półkach: Przeczytane, Business
Przeczytana: 16 listopada 2012

Krótka lekcja, oszczędzania czasu.

snap71 | 2016-05-27
Jolene | 2013-09-21