Harvard Business Review. Sprawna i efektywna organizacja

Wydawnictwo: Onepress
Harvard Business Review on the High-performance Organization
Harvard Business
biznes, finanse

Stwórz ramy, a system ruszy Ludzie są dla nas najważniejsi -ta deklaracja zarządzających to często puste słowa. Szara rzeczywistość jest taka, że pracownicy są słabo motywowani i mają związane ręce. Stąd zwykle bierze się niesprawność organizacji. Wąskie gardła firmy często bywają niewidoczne, zwłaszcza jeśli patrzy się na nią z poziomu zarządzających. Autorzy książki występują pod egidą...

Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business School Press.

mike | 2013-08-16
Na półkach: Przeczytane, Biznes, 2013