Książka zawiera wielkie bogactwo prawie nieznanych w Polsce informacji pochodzących z channelingów Carli Rueckert, opublikowanych w Stanach Zjednoczonych w 5 tomach po nazwą Materiał RA. Zintegrowane w jeden byt istoty RA odwiedzały Ziemię m.in. w starożytnym Egipcie, próbując pomóc ludziom w dążeniu do Prawa Jedności, bycia jednym z całą Kreacją i Stwórcą w Świetle, Miłości i Mądrości. W...

W prezentowanym Przewodniku zostały zawarte zasadnicze zagadnienia związane z transformacją duchową istot ludzkich w czasie przechodzenia naszej planety do IV gęstości (poziomu istnienia), w tym oddziaływaniu UFO i istot pozaziemskich, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, w zachodzącym procesie. Otrzymane od RA informacje są zgodne z nurtem późniejszego przekazu Plejadian, zawartego w Zwiastunach Świtu Barbary Marciniak, choć jest ich o wiele więcej.

Agnieszka | 2016-11-24
Frank | 2013-09-22