Magiczny Dwupunkt. Kwantowe Uzdrawianie Świadomością

Wydawnictwo: SKiSK
Pioter

„Magiczny dwupunkt” mieści się w konwencji nowego światowego trendu opartego na przesłaniu miłości i troski o planetę . Autorka opiera się na wykładni mechaniki kwantowej, która stanowi pomost między starym pojmowaniem rzeczywistości, opartym na materialistycznym podejściu , a nowym - który wyłania się z badań współczesnej nauki. Kiedy przyjmiemy, że świadomość jest pierwotna w powstaniu świata, zobaczymy, jak zmienia się perspektywa postrzegania własnego życia, relacji, biedy lub bogactwa, zdrowia i choroby, smutku i radości.

Jako prekursorka i doświadczona propagatorka Metody Dwupunktowej w Polsce autorka tłumaczy, jak rozumie wejście na kwantową ścieżkę. Z zaangażowaniem pokazuje, czym różni się leczenie oparte na metodach konwencjonalnych od zmiany wzorców wibracyjnych w sobie oraz jak otworzyć się na dobrobyt i szczęśliwe, spełnione życie.

Książka zawiera wiele informacji, jak wykorzystać dwupunkt do zmiany siebie, by móc zmienić swoją rzeczywistość. Korzystając z porad w niej zawartych można – nawet bez uczestniczenia w kursach – nauczyć się dwupunktowania w celu odnalezienia radości życia i ponownego poczucia, ze jako ludzie jesteśmy jednością – ze sobą i z naszą planetą.

Wiele przykładowych ćwiczeń Metody Dwupunktowej; autentyczne historie (głównie absolwentów warsztatów), mocny osobisty rys oraz piękne ilustracje dopełniają całości.

Jeśli szukasz praktycznego podręcznika Metody Dwupunktowej, to jest to na naszym rynku pierwsza tego typu pozycja polskiej autorki.

źródło opisu: http://www.sklepkwant.pl/

źródło okładki: http://www.sklepkwant.pl/