Selekcja naturalna. Striptease męskiej duszy

Wydawnictwo: G+J

James, który usiłuje zrobić karierę w show-biznesie, żyje w cieniu podziwianego przez wszystkich przyjaciela-filmowca. Pewnego dnia postanawia podsunąć mu swoją ukochaną, przekonany, iż sam na nią nie zasługuje. Nie będzie łatwo... Śmiech do łez, a czasem przez łzy.

Oliwia | 2014-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2014

Irytują mnie książki, które okazują się być zmarnowanym potencjałem...
I niestety "Selekcja naturalna" należy do tej kategorii książek.

Początek i nieudacznictwo Jamesa jest nawet zabawne, ale im dłużej o nim czytamy mamy ochotę głównego bohatera po prostu walnąć i powiedzieć 'ogarnij się człowieku'. Końcówka trochę ratuje całość, ale tylko trochę.

Całkiem przyjemnie czyta się retrospekcje i opisy byłych facetów Victorii, a bieżące wydarzenia wypadają blado.

Moim zdaniem lepiej by było gdyby to po prostu była historia Victorii i Jamesa od początku do końca, bez retrospekcji i przeskakiwania od przeszłości do teraźniejszości i w drugą stronę. I spokojnie można by wyrzucić część opisów.

Zmarnowany potencjał.
Szkoda.

syl_wka | 2017-05-04

Zabawna i dobrze się czyta. Jednak główny bohater staję się coraz bardziej irytujący z czasem i to jest główną wadą książki.

restlessspirit | 2016-10-21
Przeczytana: 21 października 2016