Moja legendarna dziewczyna

My legendary girlfriend
83-7298-242-2
powieść,
hunter

Dwóch mężczyzn, trzy kobiety i osioł o imieniu Sandy - to wystarczy, aby stworzyć klasyczny sześciokąt miłosny.

Rudzianna | 2014-10-25
Przeczytana: 21 października 2014

Will to 26-letni młodzieniec o mentalności dziecka i energii staruszka. Po ukończeniu studiów, kilku latach mieszkania z rodzicami i pobierania zasiłku dla bezrobotnych, w końcu udaje mu się znaleźć pracę jako nauczyciel angielskiego w podrzędnym, londyńskim liceum. Will nie lubi ani swojej pracy ani uczniów- nie potrafi nawiązać też kontaktów towarzyskich ze współpracownikami. Wolny czas spędza samotnie w wynajętym, obskurnym mieszkanku, nieustannie wspominając swoją ,,legendarną dziewczynę”, z którą rozstał się 3 lata wcześniej. Chłopak nie wierzy, że kiedykolwiek uda mu się jeszcze naprawdę zakochać i odnajdzie kobietę, która zastąpi mu idealną Aggi.

Jednak pewien weekend i automatyczna sekretarka całkowicie odmienią życie Willa.

Do wynajmowanego przez Willa mieszkania dzwoni jego była lokatorka w poszukiwaniu zaginionego listu. Kilkanaście godzin później chłopak jest całkowicie pewien, że chce poślubić tajemniczą nieznajomą. Oświadcza się jej (oczywiście przez telefon) i...

ulth | 2012-11-17
Przeczytana: 2012 rok

Bardzo przyjemnie się czyta. Język lekki i dowcipny. Łatwo można wcielić się w rolę bohatera tej książki ;).
Polecam!

Karolina | 2015-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2015

O Boże, nigdy w życiu. Dawno nie męczyłam się tak z książką. Niby historia lekka, ale napisana tak rozwlekle, tak nudnym językiem, w taki udziwniony sposób, że mam ochotę siąść i płakać. I to tylko jeden weekend z życia bohatera, a czytelnik ma wrażenie, jakby przerobił kilka lat. Nie, nie, nie. Bardzo słaba, bardzo nierówna, bardzo chaotyczna.

Natalia Mościcka | 2012-04-15
Przeczytana: 2008 rok

Niesamowita historia. Kiedy się ją czyta ma się ochotę kopnąć głównego bohatera w tyłek. Ale okazuje się to niepotrzebne. Cudowne zakończenie, które ciągle mam w głowie, mimo że przeczytałam tę książkę dobre parę lat wcześniej

portana | 2016-07-31
Beatka | 2016-07-17