Wielka miłość

Wydawnictwo: Świat Książki

Alison jest załamana: jej ukochany Tom wyszedł do sklepu po musztardę i... zadzwonił, że już nie wróci, bo nadal kocha swoją dawną dziewczynę i właśnie z nią chce znowu być! Alison robi co potrafi, by zapomnieć o Tomie, ale to niemożliwe jest przecież mężczyzną jej życia! Pewnego dnia marnotrawny chłopak wraca... I to jest oczywiście cudowne, lecz czy naprawdę można mu zaufać?

myślnik | 2013-04-10
Na półkach: Przeczytane, Bye - bye!
Przeczytana: 2007 rok

Jeśli twój narzeczony jest przystojny,na wszelki wypadek powtarzaj sobie,że lubisz kłopoty!

Inteligentna i rezolutna dziennikarka,w sytuacji nie do pozazdroszczenia!
Porzucona przez telefon,a wysłała go tylko do sklepu po drobiazg!
Musztardowy pretekst(do końca życia złe skojarzenie)!
Złamane serce!
Liczne potknięcia!
I powrót marnotrawnego!
Czasami to co najgorsze,okazuje się tym co najlepsze!

Jeśli twój narzeczony jest przystojny, na wszelki wypadek powtarzaj sobie, że lubisz kłopoty.
Zachwycająca i bardzo śmieszna opowieść o trzydziestoletniej dziennikarce, jej perypetiach sercowych i przygodach erotycznych.
Alison Hopkins wydaje proszoną kolację dla przyjaciół. Ponieważ zabrakło jej musztardy, prosi Toma, swojego chłopaka, by skoczył do pobliskiego sklepiku. Niebawem dzwoni telefon. Tom informuje Alison, że nie kupił musztardy, nie wraca i kocha inną. Alison próbuje się pozbierać, nawiązuje nawet romans, ale przyjaciółkom powtarza, że to Tom jest mężczyzną jej życia. Dlatego gdy po jakimś czasie Tom chce do niej wrócić, przyjmuje go uradowana. Dlaczego więc zaczynają nękać ją wątpliwości, czy to na pewno jest jej wielka miłość?

książek: 2024
julietta70 | 2014-01-07

Mimo tego,że jest cieniutka długo ją męczyłam:/Nie zachwyca

DeDe | 2013-09-15

Nie byłam wstanie doczytać tej książki do końca, a ciężko mnie zniechęcić.. Trzeba sobie wyobrazić, jak bardzo zdesperowanym trzeba być żeby ją przeczytać. Szkoda na nią cennego czasu..

bisou | 2013-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2013

Książka idealna dla kobiet, ponieważ główną bohaterką jest przedstawicielka płci pięknej pragnąca odnaleźć swoje szczęście, które nie zawsze jej sprzyja. Lektura miła i przyjemna a przede wszystkim lekka, nie przytłaczająca i dająca wiele do myślenia.

Martyna | 2012-05-02
Przeczytana: 01 maja 2012

cudowna;)napewno sięgne po nia jeszcze raz ;)

Dorotka | 2012-01-17
Przeczytana: grudzień 2007

Jak dla mnie nudna książka.

_karo_ | 2013-04-22

ostrzegam tych, których zachęci opis tej pozycji. książka bardzo nieciekawa: fabuła ciągnie się jak flaki z olejem, a przemyślenia narratorki są strasznie płytkie. obawiam się, że nie dotrwam do końca...

Malwina | 2016-09-03
Lorelei | 2016-06-19