Raz lepiej, raz gorzej

Seria: O mnie, o tobie, o nas
Wydawnictwo: Publicat

Pierwszy rok w szkole, nowi znajomi, nauczyciele, wymagania i... życiowa szansa zostania gwiazdą musicalu! Co jest ważne dla Agnieszkia Czy nowa przyjaciółka Malina jej pomożea Kto się sprawdzi: przystojniak Kajetan czy intelektualista Macieka

Irena | 2011-08-03
Przeczytana: 01 sierpnia 2011

„- A ty koteńku, zupełnie się nie interesujesz tym, o czym rozmawiamy? Nieładnie, nieładnie. Dostajesz za to do dziennika smutną buzię z ogonkiem! (…)
„Oszalała?!” – wyczytała Agnieszka z ruchu ust Maliny i parsknęła śmiechem. Zresztą nie ona jedna, cała klasa zwijała się ze śmiechu. Perspektywa buzi z ogonkiem była co najmniej złowieszcza.”*

Kto z nas nie pamięta lat szkolnych gdy szliśmy do nowej szkoły pełni obaw? Nie pewni tego co nas czeka. Nowe otoczenie, nowi nauczyciele i znajomi z klasy. Obawa czy się zaaklimatyzujemy i czy podołamy nowym wyzwaniom. Chyba każdy to pamięta ;)

Agnieszka właśnie zaczyna pierwszy dzień w szkole. Jak każda nastolatka nie lubi tego momentu. Nie wie gdzie co jest, gdzie ma iść, ani kto jest z jej klasy. Idąc za przystojnym chłopakiem i pytając innych trafia do właściwej klasy. Jest tam też przystojny chłopiec Kajetan. Pierwszego dnia poznaje też Malinę, roztrzepaną rówieśniczkę, która zawsze ma milion pomysłów. Poznaje też Maćka – cichego,...

Agnieszka trafia do LO, gdzie diametralnie zmienia się jej, życie..... ;) Dziewczyna, poznaje przyjaciółkę Malinę, ma również przyjaciela Macieja, który lubi czytać filozofię, jest najlepszy w jej kl z polaka i niebawem stanie się dla niej, kimś więcej...Aga jest jedynaczką i bardzo pragnie zostać piosenkarką, jest gotowa zrobić wszystko, by jej marzenie się spełniło... :) Na szczęście ma wsparcie mamy i przyjaciół!!!!!!!!!!!! <3 Polecam wszystkim tę powieść, jest baaaaardzooo krótka i tak samo wciągająca, świetna na poprawę humoru!!!!!!! <3 ;) :) :*

Karolka | 2011-07-20

Choć krótkie-ciekawe.