Nazwij i wpisz

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

Książka została przygotowana z myślą o: dzieciach, które z powodu różnych dysfunkcji uczą się mówić lub mówią bardzo mało, używając niewielu słów (np. dzieciach z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną, mózgowym porażeniem dziecięcym); osobach dorosłych (np. z afazją, chorobą Alzheimera, zanikami pamięci), które na skutek uszkodzeń mózgu muszą na nowo uczyć się mówić i nazywać...

Książka została przygotowana z myślą o:

osobach dorosłych (np. z afazją, chorobą Alzheimera,
zanikami pamięci), które na skutek uszkodzeń mózgu muszą na nowo uczyć się mówić i nazywać przedmioty, ludzi oraz zjawiska.

W książce znajdują się 34 krzyżówki. Każda z nich obejmuje słownictwo dotyczące innej kategorii. Co ważne, osoba pracująca z tymi materiałami może przećwiczyć pojęcia dotyczące wszystkich najważniejszych sfer życia.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/nazwij-i-wpisz/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/nazwij-i-wpisz/