Zgłosuj na książki roku 2017

HEARTS IN SUSPENSION
Stephen King, Eseje
angielski
roki3225

Nie będzie to nowa powieść pisarza, co więcej nie jest to kolejna zwyczajna pozycja w jego bibliografii. „Hearts in Suspension” to zbiór esejów Kinga oraz jego kolegów i przyjaciół z czasów studiów a wszystko to w związku z pięćdziesiątą rocznicą rozpoczęcia nauki na Uniwersytecie Maine w Orono. Stephen King napisał esej pod tytułem „Five to One, One in Five” na potrzeby którego stworzył swój...

Stephen King napisał esej pod tytułem „Five to One, One in Five” na potrzeby którego stworzył swój studencki odpowiednik w osobie Petera Rileya. Poza nim podobne teksty napisało dwunastu byłych studentów uczelni dzieląc się swoimi doświadczeniami z tamtych burzliwych czasów, czasów Wietnamu i protestów w Stanach Zjednoczonych.

Dodatkowo w książce znajdziemy opowiadanie „Serca Atlantydów”, które przenosi czytelnika właśnie w tamten okres. Pozycja ta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki przedrukowanym czterem artykułom ze „Śmieciarki Kinga” – kolumny Stephena ze studenckiej gazety. A wszystko to okraszone zostało fotografiami i dokumentami z opisywanych wydarzeń.

źródło opisu: http://stephenking.pl/newsy-swiat/zapowiedz-ksiazk...(?)

Crimelover | 2017-04-05