Mały atlas anatomiczny

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320049206
zdrowie, medycyna
youstyna

Kolejne, już VI wydanie cieszącego się ogromną popularnością atlasu, który przedstawia anatomię człowieka w przystępny i usystematyzowany sposób. W obecnej edycji bogaty materiał ilustracyjny został rozszerzony o 27 nowych, doskonale opisanych rycin zamieszczonych na 15 nowych, barwnych tablicach zawierających objaśniające je teksty. Część rycin z poprzedniego wydania została zmodyfikowana i stosownie do wprowadzonej modyfikacji opisana.
Mały atlas anatomiczny to publikacja szczególnie przydatna nie tylko uczniom, lecz także słuchaczom studiów licencjackich. Powinna również zainteresować wszystkich, którzy chcą poznać budowę i mechanizmy funkcjonowania ludzkiego ciała.

Wydanie VI.

źródło opisu: wydawnictwopzwl.pl