Jak trzymać parasol bez ręki

Tłumaczenie: Zofia Dembowska
Wydawnictwo: Toczka
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
życie, mądrości, krótka forma

Branko Prlja dostrzega absurdalność otaczającego nas świata ale i piękno rzeczy małych, które w pędzie współczesnego życia omijamy. „Jak trzymać parasol bez ręki” jest swoistym hołdem życia. Bawiąc się słowami i formą, autor nie pozostawia nas obojętnymi i pokazuje że to nie ilość słów ustanawia bogatą treść. Jak sam pisze, w tej małej książeczce, każdy znajdzie dla siebie coś, a ktoś inny nic. Oto więc lektura dla każdego.

źródło opisu: www.toczka.pl

źródło okładki: www.toczka.pl