The Penderwicks at Point Mouette

Okładka książki The Penderwicks at Point Mouette Jeanne Birdsall
Okładka książki The Penderwicks at Point Mouette
Jeanne Birdsall Wydawnictwo: Knopf Books , Penguin Random House Cykl: Rodzina Penderwicków (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Rodzina Penderwicków (tom 3)
The Penderwicks at Point Mouette
Knopf Books , Penguin Random House
2011-05-10
2011-03-01

"Rodzina Penderwicków" to cykl, który pierwszy raz przeczytałam i pokochałam będąc w podstawówce. W lato postanowiłam ponownie po niego sięgnąć - niestety tylko dwie części z czterech wydane są po polsku. Nie przepadam za mieszaniem językowym serii, jednak nie przeszkodziło mi to w zaspokojeniu swojej ciekawości. Niestety odrobinę się zawiodłam. Trzecia część, może dlatego że brakowało w niej stałej obecności Rosalindy, a może właśnie przez różnicę w narracji, nie była tak świetna jak oczekiwałam. Spodobała mi się, miło było ją czytać, jednak brakowało mi w niej czegoś. Mam nadzieję, że czwarta część przypadnie mi bardziej o gustu :).

Mój regał z książkami
patsy-books.blogspot.com