Alcatraz

Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
6 (10 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Alcatraz: The Wild Stallion
przygodowa

Sympatycy westernu znajdą w tej książce pojedynki i strzelaniny oraz szalone pościgi. W powieści nie zabraknie również rozwijającego się uczucia pomiędzy łowcą dzikich koni a córką właściciela rancza. Przede wszystkim jednak jest to książka o przygodach dzikiego konia Alcatraza, przypominająca klimatem utwory Jamesa Oliwera Curwooda.

Moja ukochana książka z dzieciństwa :)

roshpunka | 2013-01-08
Na półkach: Przeczytane, Konie, Nie.

Jeśli jesteś koniarzem i chcesz po prostu przeczytać opowieść, osadzoną w końskim świecie - odradzam. Przeczytałam połowę (książka nie jest długa) i odłożyłam. Jestem "koniarą" i bardzo działało mi na nerwy uczłowieczenie zachowań konia Alcatraza. Spodziewałam się bardziej realistycznej książki pod tym względem.

Jeśli sięgasz po książkę z innych pobudek - nie zważaj na powyższe narzekania - romans bohaterów rozwijał się interesująco ;)

aniajoy87 | 2016-09-22
Monika | 2016-01-07