Zgłosuj na książki roku 2017

Tłumaczenie: Joanna B. Brońska
Wydawnictwo: Zapiski Joanna Brońska
Svâtaâ Rus' protiv Hazarii
Zapiski

Książka polityczno-religijna. Zakulisowe światowe algorytmy geopolityki i strategie tajnych wojen, to główny wątek książki. Co nastąpi po wojnie w Osetii? Kto stoi za B. Obamą i N. Sarkozym? Jaka jest rola Izraela w polityce światowej? Jaką religię światu przygotowuje Chazaria? Czy na świecie istnieje tylko jedna władza i czy to są Rothschildowie - najbogatsza rodzina bankierska pochodzenia...

Książka polityczno-religijna.

Co nastąpi po wojnie w Osetii? Kto stoi za B. Obamą i N. Sarkozym? Jaka jest rola Izraela w polityce światowej? Jaką religię światu przygotowuje Chazaria? Czy na świecie istnieje tylko jedna władza i czy to są Rothschildowie - najbogatsza rodzina bankierska pochodzenia żydowskiego? Co to jest nowy ład światowy?
Na te oraz inne pytania można znaleźć w książce odpowiedź.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

vincent44 | 2017-07-06