Pamiętnik niemłodej i niestatecznej panny z odzysku

Wydawnictwo: Propaganda

Czyta: Olga Miłaszewska. Czas trwania: 407 min. Dźwięk: Dolby Digital 2,0 polski. Nośnik: mp3 Główna bohaterka to świadoma swoich atutów, dojrzała kobieta. Potrafi korzystać z najskuteczniejszej broni seksapilu. Jej przygody to jednak nie tylko flirty, ale regularny, intensywny tekst, który daje jej nie tylko orgazmy, ale i wymierne korzyści. W latach osiemdziesiątych, czasach wiecznego deficytu fachowców, płaci ciałem za usługi hydraulików, budowlańców a nawet osiedlowych złotych rączek . Mężczyżni sprawiają nieoczekiwane problemy, spodziewając się czegoś więcej niż samej przygody łóżkowej. Przewrotna, soczyście i dowcipnie napisana powieść przeczytana przez warszawską aktorkę Olgę Miłaszewską.

AgaK | 2016-10-10
Na półkach: Audiobook, Przeczytane
Przeczytana: 08 października 2016

Sympatyczna, nawet momentami zabawna i to chyba tyle.

kluga | 2013-03-30
Na półkach: Przeczytane, Audiobook
Przeczytana: 30 marca 2013

Czasem trzeba przeczytać coś naprawdę złego by docenić inne rzeczy.

Jagoda | 2012-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2012

Tak właściwie nie wiem, co ma być atutem tej książki. Że niby ma być taka wyzwolona, niekonwencjonalna i pokazywać, że nie tylko mężczyźni mogą zaliczać kobiety, że odwrotnie też może być? Dla mnie to nie nowina więc i lektura nie zaszokowała mnie jakoś szczególnie. Jeśli chodzi o książki o relacjach damsko-męskich to wolę, gdy traktują o namiętnościach, a jeśli już mają traktować tylko o seksie bez uczuć, to niech to niech już będą jakieś opisy takiego seksu, szczególnie gdy padają teksty: "Kto się z nim nie kochał to dużo stracił". Fajnie byłoby wiedzieć co stracił. Nie muszą to być oczywiście opisy z detalami, ale przyjemnie by było odróżniać jednego kochanka od drugiego.
A, znalazłam jeden plus. W dobie kultu młodości miło poczytać, że kobieta w wielu 45+ może być przedmiotem pożądania młodszych od siebie mężczyzn. A nawet, że może wzbudzać uczucia nieco głębsze niż zwykłe pożądanie.

Pomponiasty | 2016-07-12
Przeczytana: 2016 rok

Nawet jeśli ktoś nie lubi podobnej tematyki, polecam. Ubaw po pachy.

robassino80 | 2016-05-01
Przeczytana: 2013 rok