Wychowanie seksualne dla klasy wyższej średniej i najniższej

Wydawnictwo: W.A.B.

Wspólna praca pisarki i grafika zwraca uwagę na sprawy, o których rzadko rozmawiamy, lecz często myślimy nie bez lęku i niepokoju. Książka miejscami bardziej straszna niż śmieszna, pomaga rozładować wewnętrzne napięcia. Być może Wychowanie seksualne skłoni nas też do poważnej rozmowy o następstwach strusiej polityki w kwestii edukacji seksualnej na progu XXI stulecia.

Małgosia | 2014-06-15
Przeczytana: 13 czerwca 2014

Polecam rodzicom, którzy mają dzieci w wieku gimnazjalnym, aby najpierw przeczytali tę książkę sami, a potem podrzucili swoim dzieciom, aby na koniec móc z nimi bez wstydliwości i trudności, otwarcie porozmawiać o "tych sprawach". Idealny pomocnik międzypokoleniowy:)

at47 | 2014-07-14

Dość marna. Sztubacki humor, wiele dywagacji na temat Biblii, nauki kościoła, św. Augustyna, ale to bardziej fantazje niż informacje. Takie gadulstwo - o seksie oczywiście, a poza tym o wszystkim i o niczym. Lektura wymaga dużo wyrozumiałości i dość dużo cierpliwości - jak ktoś tym dysponuje, jakoś przez to przebrnie.

annikap | 2016-10-07
Przeczytana: maj 2005