Pamiętnik niemłodej i niestatecznej panny z odzysku

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM

Pełna humoru i zaskakujących zwrotów sytuacji powieść w formie pamiętnika opisującego życie prywatne i przygody damsko-męskie głównej bohaterki.

Katherina87 | 2016-03-15

Książka pisana jest w formie pamiętnika Małgorzaty pięćdziesięcioletniej wyzwolonej seksualnie kobiety. Jak sama pisze w książce jej przygody damsko-męskie chce polecić przede wszystkim wszystkim paniom dojrzałym, a nawet bardzo dojrzałym, które w pewnym wieku (u niej ten wiek wynosił 46 lat)nagle zostały zupełnie same. Dzieci odchowały, albo ich nie miały, małżeństwa zaliczyły, a ich życie osobiste przypomina pokazywany nieraz w telewizji obrazek z terenów sejsmicznie niepewnych: kupka gruzów pozostałych po jakimś domu, a na jej czubku bezradnie koczująca samotna osóbka. Jak sama uważa, w takiej sytuacji oprócz poszukiwania sznura i solidnej gałęzi lub pełnego matrymonialnego SOS spoglądania na wszystko, co być może przypomina mężczyznę, który uprzejmie zezwoli się opierać i karmić, może być jeszcze inne wyjście. Warunek: zerwiemy z łzawymi tradycjami, otrzepiemy się z nadmiaru przesadnej ckliwości, weźmiemy się w garść i potraktujemy wszystko na wesoło.
Jak twierdzi Małgosia w...

Milli1982 | 2015-09-01
Przeczytana: 01 września 2006