Wybór celów

Cykl: Oś czasu (tom 2)
Wydawnictwo: Rebis
8373019188

To całkiem nowa wojna... i zwycięzcy też mogą być całkiem inni. Rok 1942. Mocarstwa rzucają się do budowy broni jutra. Większość okrętów z przyszłości trafiła do aliantów, ale fragmenty bezcennej technologii i kilkoro zdrajców umożliwiają państwom Osi walkę o panowanie nad światem. Admirał Yamamoto szykuje inwazję na Hawaje, zabójcy czyhają na Churchilla, Wehrmacht zbiera siły nad kanałem La Manch

ryszpak | 2015-10-06
Przeczytana: 06 października 2015

USS Hillary Clinton i spółka stają przed nowymi wyzwaniami czasu wojny. Wojny, która toczy się w sposób nieprzewidywalny i chaotyczny, ale to tylko pozory. Pojawiają się nowe rodzaje broni, nowe cele ataku zarówno państw Osi jak i Aliantów.
Bardzo dobra kontynuacja. Zaczynam tom trzeci i ostatni.

Grisznak | 2014-12-17

Kawał dobrego czytadła. Pomysł nienowy, ale ujęty naprawdę sprawnie, zaś całość napisana przyjemnie, z unikaniem oczywistych błędów i kilkoma ciekawymi pomysłami, bez idealizowania.

kuba2000p | 2016-06-13
koli | 2016-05-28