Cybernetyka sukcesu. Podstawy skutecznego działania

Wydawnictwo: TOP–MAR 2 Roman Florczyk
Wojciech

Fragment: Drogi czytelniku! Jeżeli czytasz te słowa, to znaczy że nie jest Ci obojętne co się dzieje z Tobą i co się dzieje w Twoim otoczeniu. I mnie też nie jest obojętnie! Chociaż nie znamy się osobiście, wiemy nieco o sobie: Ty wiesz, że napisałem książkę w której zawarłem swoją wiedzę na temat cybernetyki i na temat sukcesu - taka deklaracja wynika z tytułu. Ja wiem, że stać Cię na...

Fragment:

Drogi czytelniku!

I mnie też nie jest obojętnie!

Chociaż nie znamy się osobiście, wiemy nieco o sobie: Ty wiesz, że napisałem książkę w której zawarłem swoją wiedzę na temat cybernetyki i na temat sukcesu - taka deklaracja wynika z tytułu. Ja wiem, że stać Cię na kilkadziesiąt złotych, które wydałeś na zakup książki (lub masz kolegę, który ją zakupił i Ci pożyczył). Wiem także, że jesteś ciekawy treści obiecanej w tytule. Nie zawiodę Twoich oczekiwań, dowiesz się rzeczy koniecznych do osiągnięcia SUKCESU (tak, tak, pisanego dużymi literami!), który da Ci poczucie spełnienia się w chwili teraźniejszej i wskaże kierunki działań w przyszłości. Bo domyślam się, że chcesz działać!
__________
Książka dostępna w formie elektronicznej na stronie:

źródło opisu: Fragment książki

źródło okładki: https://socjocybernetyka.files.wordpress.com