Pokaż swój styl. Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie

Wydawnictwo: Znak Literanova
instagram, styl, social-media
poradniki
Aleksandra Wilk

Chcesz się dowiedzieć, jak wyróżnić swoje zdjęcia wśród milionów selfie wrzucanych codziennie na Instagram? Jak je edytować i tagować? Jak zdobyć aktywnych obserwatorów i współpracować z reklamodawcami? Jak zbudować na Instagramie własną markę i zostać influencerką? O tym wszystkim opowie ci Aimee Song, autorka bloga „Song of Style”. Jest jedną z najbardziej znanych blogerek świata, uznaną przez „The Business of Fashion” za osobę kształtującą światowy rynek mody. Znalazła się na liście 30 największych biznesowych talentów przed trzydziestką magazynu „Forbes”. Na pokazach mody zasiada w pierwszych rzędach. Od lat współpracuje ze znanymi markami. Jej bloga odwiedza miesięcznie ponad 4 miliony osób, a konto na Instagramie codziennie śledzi prawie 4 miliony obserwatorów. „Instagram Aimee jest doskonały i uczynił z niej gwiazdę. Teraz Aimee idzie o krok dalej i w jednej książce zdradza wszystkie sekrety swojego sukcesu”Garance Doré, autorka bestsellera Love, Style, Life

źródło opisu: http://www.matras.pl/pokaz-swoj-styl-jak-sie-wyroz...(?)

źródło okładki: http://www.matras.pl/pokaz-swoj-styl-jak-sie-wyroz...»

Emsi | 2018-01-06
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 06 stycznia 2018

Niedawno założyłam własne konto na Instagramie i uznałam, że fajnie byłoby przeczytać ten poradnik, by w niebanalny sposób prowadzić dodawanie postów. Ale spokojnie, nie pragnę sławy i współpracy z Chanel itp. ;-)

Książka jest głównie przeznaczona dla osób prowadzących superszałowe życie, które nadaje się do profilu lifestyle'owego, nie dla zwykłego Kowalskiego. No chyba że ten Kowalski prowadzi, dajmy na to, profil firmowy, wtedy jak najbardziej może skorzystać ze wskazówek autorki.

Mnie jednak najbardziej urzekła oprawa graficzna książki, przepiękne (rzeczywiście profesjonalne i zachwycające) fotografie z bloga Songofstyle. Chociażby dla tych zdjęć warto przewertować tę książkę. Albo wejść na Instagram :-)

ola7887 | 2017-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2017

Książka tak naprawdę o niczym. Przeciętny użytkownik instagrama nie dowie się z niej niczego nowego. Na plus zasługuje przyjemna dla oka oprawa graficzna i ładne zdjęcia.

Hania | 2017-11-17

Fajnie wydana książka, dużo inspirujących zdjęć, kilka rad autorki zaczęłam wykorzystywać przy prowadzeniu swojego konta na Instagramie, ale wiele rad niestety skierowanych jest jedynie do właścicieli telefonów z ugryzionym jabłkiem. Niby doba książka, a jednak liczyłam na jeszcze więcej konkretów.

Ojko | 2018-05-15
olashion | 2018-05-06