Finanse publiczne i prawo finansowe. Zagadnienia egzaminacyjne i seminaryjne

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
prawo, finanse, podręcznik, studia
biznes, finanse
Vesna

Ze względu na swoja formule podręcznik będzie szczególnie przydatny studentom prawa, administracji, ekonomii, politologii i zarządzania przygotowującym się do egzaminu. Zainteresuje również doktorantów oraz praktyków - pracowników urzędów jednostek samorządu terytorialnego i regionalnych izb obrachunkowych, a także rzeczników dyscypliny finansów publicznych, członków samorządowych kolegiów odwoławczych i polityków.

źródło opisu: www.wolterskluwer.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie