Impuls ciała

Tłumaczenie: Konrad Krajewski
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
837470067X
sensacja, thriller, kryminał

Jack Whitman zajmuje wysokie stanowisko w koncernie medialnym. Wyjątkowo dobrze opłacany, bardzo ambitny i rozpaczliwie samotny od czasu, gdy w strzelaninie na nowojorskiej ulicy przypadkowo zginęła jego żona, będąca w ciąży. Tak było do tego wieczora w metrze, gdy jego wzrok padł na nieznajomą z małą dziewczynką. To wystarczyło... „Jeśli miasto dla kaprysu zabrało mi kobietę i dziecko -...

Tak było do tego wieczora w metrze, gdy jego wzrok padł na nieznajomą z małą dziewczynką. To wystarczyło... „Jeśli miasto dla kaprysu zabrało mi kobietę i dziecko - zastanawiałem się - to czy nie mogłoby zwrócić mi je w postaci innej kobiety i innego dziecka?"

portana | 2016-07-31
Małgorzata Chabzda | 2016-03-12