Strach

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Strach ogarnia w tej historii każdego... Sara Labriola uciekła od męża, Tony ego i żyje w strachu, że ten ją mimo wszystko odnajdzie. zwłaszcza, że Leo Labriola, jej teść, to człowiek od podejrzanych interesów i zna ludzi przyjmujących podobne zlecenia. Takim jak Mortimer &&ndash, śmiertelnie chory osobnik, który nie ma już nic do stracenia. Pech chce, że jego jedynym przyjacielem jest Abe, właściciel lokalu, gdzie Sara znalazła po ucieczce pracę i schronienie. A do tego jeszcze Abe zobaczył w niej kobietę, o jakiej długo marzył... Każdy w tej zagmatwanej opowieści wiele może zyskać pod warunkiem, że to inni wiele stracą...

Justyna Antoniewicz | 2015-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2015

Kryminał świetny opowiada o Sarze Labrioli co ciągle żyje w strachu przed mężem pragnie od niego uciec.
Zaciekawił mnie i wciągnął super lektura!!!

Monika | 2013-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2013

"Strach ogarnia w tej historii każdego..." - no cóż muszę przyznać, że chyba nie każdego. Po przeczytaniu opisu na tylnej okładce założyłam, że będzie to książka, która pobudzi wyobraźnię do tego stopnia, iż każda kolejna strona potęgowała będzie mój strach. Tylko, że według mnie nie było tam ani jednej sceny, w której serce przyspieszyłoby swój naturalny rytm. I nie oznacza, że ta książka była zła, bo nie była. Czyta się ją szybko, ale dla niektórych może być po prostu trudna do "przebrnięcia".

Ella | 2014-01-12

Książka ma tytuł "Strach" ale jakoś wielkich emocji, a już na pewno strachu nie odczuwałam podczas jej czytania. Jakoś nie przekonuje mnie historia, że kilku dorosłych facetów drży ze strachu przed jednym podstarzałym prymitywem - erotomanem i żaden nie potrafi u się sprzeciwić. Poza tym, jak na kryminał za dużo w niej psychologii, a za mało akcji. Można przeczytać, ale bez rewelacji.

Małgorzata Chabzda | 2016-01-15
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Rozczarowałam się tą książką i jak sądzę nie tylko ja. Dla mnie trochę nudnawa, ciągnęła mi się w nieskończoność, już wątpiłam, że ją kiedykolwiek skończę. Dobrnęłam do końca i cieszę się, że mam ją już za sobą.

bevis | 2014-07-09
Przeczytana: 05 lipca 2014

Jak na Thomasa Cooka słaba. Niezwykłe nagromadzenie trupów (7 do 9 jeśli dobrze policzyłam) wcale nie powoduje emocji podczas lektury, najwyżej uniesienie brwi. W ogóle książka walczy z rachunkiem prawdopodobieństwa i mamy tu przynajmniej duplikacje, a często wielokrotne replikacje zamordowanych małych dziewczynek, ukochanych jedynaków, którzy zostali bezdomnymi lumpami o złotym sercu, samotnych rodziców, którzy dzieci stracili (tym razem o sercach rozdartych)etc. Przesłuchanie Smallsa to majstersztyk nudy. Czytelnik męczy się wraz z przesłuchującymi, niestety zajmuje to około połowy objętości książki. Akcja zagmatwana, jak to u Cooka, i nie jest łatwo odgadnąć sprawcę. Ale to chyba jedyna zaleta. Oprócz dobrego stylu autora i mrocznego jak zawsze klimatu.

Anita | 2015-09-22

Książka bardzo przeciętna. Brakowało mi w niej dobrego zakończenia.

Beata | 2016-07-17
maadziul | 2016-06-15