9788365195432
zdrowie, medycyna
youstyna

W podręczniku Stretching Powięziowy™ opisano wyjątkowy system terapii manualnej, który okazał się niezwykle skuteczny w leczeniu powszechnych nieprawidłowości, schorzeń i dysfunkcji nerwowo-mięśniowo-powięziowych. Został on opracowany przez autorów we wczesnych latach dziewięćdziesiątych XX w., a obecnie jest uznawany za szybką i efektywną metodę terapeutyczną, która pozwala przywrócić i utrzymać równowagę układu nerwowego, mięśniowo-szkieletowego i powięziowego.

źródło opisu: http://www.ksiazki-medyczne.eu/stretching-powieziowy.html

źródło okładki: http://www.ksiazki-medyczne.eu/stretching-powieziowy.html