Praktyczny kurs fotografii

Complete Guide to Photography
Fotografia
poradniki
Piotrek

John Hedgecoe od wielu lat uważany jest za wybitnego fachowca w dziedzinie fotografii, a obecnie jest profesorem fotografii i prorektorem Royal College of Art w Londynie. Napisał wiele kompetentncyh i popularnych książek poświęconych fotografii. W swoim nowym kursie, John Hedgecoe - autor światowych bestsellerów na temat fotografii praktycznej, dzieli się z czytelnikami swą ogromną wiedzą...

Napisał wiele kompetentncyh i popularnych książek poświęconych fotografii. W swoim nowym kursie, John Hedgecoe - autor światowych bestsellerów na temat fotografii praktycznej, dzieli się z czytelnikami swą ogromną wiedzą zdobytą w ciągu trzydziestu lat kariery zawodowej. Nauczycielskie i pisarskie doświadczenie całego życia w szczególny sposób predystynuje go do wyjaśnienia tajników warsztatowych w sposób jasny i zrozumiały zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych fotoamatorów.

źródło opisu: Wydawnictwo Ryszard Kluszczyński, 1998

źródło okładki: https://merlin.pl/praktyczny-kurs-fotografii-john-hedgecoe/1540576/

Piotrek | 2017-08-01
Na półkach: < 2018, Przeczytane