Cześć Jak Się Masz Tom Ii Spotkajmy Się W Europie Książka

Wydawnictwo: Universitas
9798324205829

Kontynuacja książki & Cześć, jak sie masza& stanowi odpowiedni podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego na poziomie A2. Każda z 14 lekcji zawiera: Dialog Warto zapamiętać te słowa! Nowe słownictwo Gramatyka jest ważna. Komentarz gramatyczny Jak to powiedzieća Komentarz komunikacyjny Powiedz to poprawnie! ćwiczenia gramatyczne Muszę to zrozumieć! ćwiczenia na rozumienie ze słuchu Czy umiesz to powiedzieća ćwiczenia komunikacyjne

Justyna | 2012-02-08
Na półkach