Zgłosuj na książki roku 2017

Między kreskami

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
hobby
Szymon

"Między kreskami" to książka dla ciebie, jeśli szukasz zapomnienia w kolorowym świecie. To ty decydujesz, w jakich barwach go stworzyć. Niebieski kot, różowa żyrafa albo zebra w kolorowe paski? Czemu nie! Daj się ponieść wyobraźni, przecież ona nie ma granic. Chwyć za kredki, flamastry i pobudź do życia owady, ryby, gryzonie, ptaki, a nawet… lwa! Tylko uważaj – to uzależnia! Dzięki jednostronnemu drukowi możesz zastosować dowolne techniki kolorowania, a gotowy obrazek oprawić w ramkę.

źródło opisu: www.nk.com.pl

źródło okładki: www.nk.com.pl