Atlas geograficzny. Polska, kontynenty, świat

Atlas geograficzny. Polska, kontynenty, świat
Nowa Era
2011-01-01
2011-01-01

Nie chodzę do gimnazjum i nie uczę geografii, lecz ten atlas w domu mam. Dlaczego? Jest to moim zdaniem wyjątkowo udany atlas geograficzny i śmiało można o nim powiedzieć, że jest wybitny.
Atlas zawiera ponad 220 różnych, doskonałej jakości map, które przedstawiają różnorodne zagadnienia przyrodnicze, społeczne, kulturowe, gospodarcze. Na początku atlasu ukazują się nam mapy dotyczące Polski, następnie Europy, a w dalszej kolejności Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Australii i Oceanii, Arktyki i Antarktydy, oceanów oraz całego świata. Atlas kończą ciekawe informacje pod wspólnym tytułem "Ziemia we Wszechświecie". Na samym końcu skorowidz nazw i spis treści. Warto wspomnieć, że do atlasu dodane są dwa załączniki - materiały kartograficzne i zeszyt zadań do materiałów kartograficznych.
Atlas jest znakomity i polecam go nie tylko uczniom lub nauczycielom. Na pewno okaże się pomocny w każdym domu, a osoby szczególnie zainteresowane geografią będą z niego zadowoleni. Doskonale opracowany, niezwykle interesujący atlas geograficzny, któremu do ideału brakuje bardzo niewiele. Super, super i jeszcze raz super.

• Posiadane [Fizycznie]
  • Podręczniki