Zawsze gdzieś jest piętnasta

Wydawnictwo: Marcin Królik
literatura faktu

W książce tej staram się odpowiedzieć na pytanie, jak wiara wpływa na ludzki los. Składają się na nią eseje i reportaże, których wspólnym mianownikiem jest kult Miłosierdzia Bożego. Przedstawiam w nich historie ludzi - zarówno tych znanych jak św. Faustyna Kowalska, jak i tych zupełnie anonimowych, żyjących dawniej i współcześnie - których codzienność ogniskuje się wokół wiary. Część z nich opowiedziała mi o sobie, o innych dowiedziałem się w trakcie zbierania materiałów. Usiłuje ponadto zgłębić, jak do spraw religii może podejść człowiek wątpiący. Poniekąd z tej właśnie perspektywy książka została napisana. Można więc traktować ją jak raport ze swoistych badań terenowych.

Darmową wersję w formacie PDF można pobrać z mojego bloga http://marcinkrolik.pl/zawsze-gdzies-jest-pietnasta-darmowy-pdf/

Wersja płatna ePUB i MOBI na razie tylko w RW2010 http://www.rw2010.pl/go.live.php/PL-H6/przegladaj/SMTU1OA%3D%3D/zawsze-gdzies-jest-pietnasta.html?title=Zawsze%20gdzie%C5%9B%20jest%20pi%C4%99tnasta

źródło opisu: http://marcinkrolik.pl/

źródło okładki: http://marcinkrolik.pl/