Kim pan jest panie Grymek

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Godzina 6.30. Wolno chodzić po mieście do ósmej. Co robića Klara chce stanowczo wracać do getta. Matka i Jerzyk za żadne skarby się na to nie zgadzają. Ja jestem niezdecydowany. Czas upływa. Wtem matka przypomina sobie, że wujek Szulim nieraz nocował u państwa R. na Długiej. Tam pójdziemy. Gdy pan R. nas zobaczył i dowiedział się, o co chodzi, kategorycznie odmówił. żona jest chora, boi się, nie przenocuje nas za żadne skarby, mamy się wynosić a ale już! za dziesięć minut godzina policyjna. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Sefora | 2012-08-05
mariola | 2016-10-29