zdrowie, medycyna
youstyna

Chirurgia okulistyczna to podręcznik opracowany przez międzynarodową grupę znanych i renomowanych ekspertów. W książce przedstawiono najnowsze osiągnięcia w zakresie kluczowych technik operacyjnych z różnych podspecjalizacji okulistyki, w tym dotyczące leczenia zaćmy, schorzeń rogówki, zaburzeń refrakcji, jaskry, nieprawidłowości ciała szklistego i siatkówki oraz guzów narządu wzroku. Poruszono też zagadnienia chirurgii plastycznej i zabiegów w obrębie mięśni okoruchowych. Dzięki tak obszernej tematyce przedstawionej w publikacji pozwala ona zyskać pewność działania na sali operacyjnej.

W książce:

• Omówienie poszczególnych procedur krok po kroku.
• Najważniejsze informacje z zakresu licznych technik chirurgicznych.

W nowym wydaniu:

• Część dotycząca chirurgii refrakcyjnej, w której przedstawiono najnowsze osiągnięcia w dziedzinie zabiegów laserowych, stanowiących obecnie standardowe postępowanie.
• Nowe opracowanie zawierające ponad 800 ilustracji w pełnym kolorze, uaktualnione i poprawione schematy, kolorowe ryciny i prezentacje procedur krok po kroku.
• Rozszerzony zespół redakcyjny, składający się z międzynarodowych specjalistów

źródło opisu: Urban & Partner

źródło okładki: google