Koło ucha brzęczy bąk

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

W publikacji znajdują się materiały przeznaczone dla uczniów mających parcjalne deficyty rozwojowe lub specjalne potrzeby edukacyjne. Teczka zawiera zestaw 48 par kartoników do wycięcia, 48 kart pracy oraz zeszyt z instrukcją. W czasie pracy z materiałami dziecko trenuje między innymi umiejętność głoskowania, dzielenia na sylaby i czytania prostych wyrazów oraz zdań, odróżniania wyrazów graficznie podobnych, pisania po śladzie i samodzielnie. Tematyka publikacji dotyczy wybranych zwierząt dziko żyjących w Polsce, dzięki temu uczeń rozwija też wiedzę o środowisku przyrodniczym.