System argentyński

Wydawnictwo: Świat Książki

Tymon dostaje zlecenie na realizację filmu o sławnym biznesmenie Nadolnym i jego firmie. By zebrać materiały, wyjeżdża do Nicei i tam dowiaduje się, że Nadolnego nagle aresztowało ABW. Mimo to zostaje w mieście, gdzie trwa słynny karnawał. Nie wie, że poznana Ukrainka jest ofiarą międzynarodowej seks-mafii. Oba wątki gangsterski i romansowy, splatają się w dramatycznym finale... Wprawdzie autorka zastrzega, że to fikcja, ale czytelnicy gazet i telewidzowie łatwo wychwycą podobieństwa do rzeczywistych zdarzeń i postaci.

PijanaPoMalinach | 2014-12-23
Freddka | 2012-11-10