Dzieci odkrywają Śląskie

Wydawnictwo: Kambas Group
korallab

Dzieci odkrywają Śląskie to subiektywny przewodnik po województwie śląskim. Dlaczego subiektywny? Bo w żadnym wypadku nie ma w nim wszystkich atrakcji. Są tylko te, które uważamy za wartościowe. Te, które lubimy i które sami sprawdziliśmy, w dodatku na własnych dzieciach. Książka składa się z 21 rozdziałów, w których znajdziecie atrakcje na co najmniej jednodniową wycieczkę. Opisaliśmy...

Książka składa się z 21 rozdziałów, w których znajdziecie atrakcje na co najmniej jednodniową wycieczkę. Opisaliśmy miejscowości znane, ale starliśmy się w nich znaleźć też te nieoczywiste atrakcje. Napisaliśmy też o mniej znanych miejscach, licząc że was zainteresują (a może zaintrygują?). Są też w końcu miejsca, o których z pewnością nie słyszeliście.
Książka jest inna niż dostępne wydawnictwa. Format A5, 96 stron pełnych inspiracji i – co nas wyróżnia – spirala zamiast tradycyjnego kleju na łączeniach. Jest ładny, poręczny, aktualny i – to chyba najważniejsze – napisany z myślą o czytelnikach mających dzieciaki. My je mamy i wszędzie ze sobą zabieramy, wiemy więc na co zwracać uwagę.

źródło opisu: http://www.podrozehani.pl/dzieci-odkrywaja-slaskie...(?)

źródło okładki: www.podrozehani.pl

Saba | 2016-08-01

Nawet przetestowany!!! Wszystko mieści się w jednym słowie REWELACJA - jeśli szukasz czegoś dla małych i dużych, nie tylko na dłuższy wypad ale i na króciutką wycieczkę, jestem pewna że przewodnik przypadnie Ci do gustu :D Dla mnie i mojej rodziny źródło informacji i inspiracji. Polecam!

boney | 2016-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2016

Hej. Świetnie wydane kompendium wiedzy o atrakcjach woj. śląskiego. Zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla wszystkich rodzin szukających jakichś ciekawych inspiracji na weekendowe wypady.

sisticus | 2016-09-05

Podróżniczym blogiem Basi inspiruję się od dawna. Bardzo się cieszę, że udało się wydać papierowy przewodnik - tani, poręczny (format A5 i spiralne łączenie), a przede wszystkim ze sprawdzonymi przez dzieci atrakcjami województwa śląskiego. I to tymi na pogodę i niepogodę! Polecam wszystkim rodzicom, opiekunom, instytucjom organizującym wycieczki. Warto!

fiona | 2016-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2016

Krótko, zwięźle i bardzo na temat. Śląskie atrakcje dla dzieciaków w pigułce. Polecam!

Maria Kotecka | 2017-10-20
LordRuthven | 2016-11-14
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 listopada 2016
robaczek | 2016-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2016
Magdalena Deberny | 2018-01-10
    Polska na weekend
    Janusz Pazder, Adam Dylewski, Marek Piasecki, Wojciech Nowicki, Magdalena...