Kolorowe święta

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Książeczka "Kolorowe święta" to 180 obrazków do pokolorowania oraz proste zagadki o tematyce świątecznej. Dzieci kolorują w tej książeczce obrazki związane z: przygotowaniami do gwiazdki, rodzinną Wigilią, wizytą Świętego Mikołaja oraz ubieraniem świątecznego drzewka. Dodatkowo niektóre kolorowanki można wyciąć by stały się dekoracjami. Znakomita rozrywka dla najmłodszych na przedświąteczny...

Znakomita rozrywka dla najmłodszych na przedświąteczny czas!

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/421083/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/421083/