Zmiana

Wydawnictwo: Biały Wiatr
Paweł Chomik

Jesteśmy w trakcie wielkiej przemiany - zmiany, która przekształca i rozszerza nie tylko naszą świadomość, ale wpływa na każdy aspekt życia na Ziemi - na struktury polityczne, społeczne i ekonomiczne, środowisko, pogodę, na każdą instytucję, wszystkie wojny, na to jak postrzegamy swoje związki, pracę, na każdą myśl jaką myślimy i każde uczucie, które czujemy. Krótko mówiąc, stare nawyki myślenia, odczuwania i zachowania, które znamy jako trzeci wymiar właśnie odchodzą. Przenosimy się w czwarto- a potem w piąto-wymiarową świadomość i doświadczenie.

Choć to przejście jest bardzo ekscytujące, jednocześnie sprawia znaczne trudności wielu ludziom, którzy nagle doświadczają uczuć, sytuacji i emocji, co do których nie mają żadnych punktów odniesienia.
Ta książka wyjaśnia o co chodzi w Zmianie, dlaczego ona wydarza się właśnie teraz i jak na nas wpływa. Tłumaczy także czym są trzeci, czwarty i piąty wymiar oraz dlaczego one są obecnie sprawą najwyższej wagi w naszym życiu. Co więcej, dostarcza kilku prostych, a jednak potężnych narzędzi energetycznych, jakie już od jakiegoś czasu pomagają tysiącom ludzi płynnie przechodzić przez te bezprecedensowe zmiany bez lęku, wysiłku, napięcia i niepokoju, które były na ogół codziennym nawykiem naszego życia.

źródło opisu: https://aros.pl/ksiazka/zmiana-2

źródło okładki: http://www.bialywiatr.com/img/p/3/2/8/328-large_default.jpg