Flagi Europy. Naklejam i koloruję

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Drodzy Rodzice, Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania. Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy...

Drodzy Rodzice,

Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.