Byłam opętana. świadectwo uwolnienia przez egzorcyzm

Wydawnictwo: eSPe
8374820912

Estera cierpi z powodu nagłego przypływu negatywnych uczuć, których nie jest w stanie powstrzymać. To jej codzienny krzyż. Zamyka ufnie oczy. Pragnie życia i radości, i nie chce, by źli ludzie nadal ją atakowali i niszczyli jej szczęście. Dziś dowie się, czy potrzebuje egzorcyzmu, choć może się to wydawać jakimś szaleństwem. Spróbuje i będzie miała spokojne sumienie. Na twarzy i rękach czuje krople wody... Kapłan kropi ją wodą święconą .

Beti | 2015-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2015

Czy krótka modlitwa wystarczy aby oczyścić się z siły nieczystej?Niesamowita wędrówka Fabienne i jej walka z przeciwnościami losu.

paulina123 | 2015-07-24

Spodziewałam się niesamowitych zwierzeń z walki z siłami nieczystymi. Co dostałam? Opis smutnego, nieudanego życia Estery, którą z depresji wyciąga wędrówka po lesie. Wciąż czekałam aż akcja się rozwinie. Niestety nie doczekałam się. Po przeczytaniu miałam ochotę wyrzucić tę książkę przez okno. Mówi się, że żadna minuta z książką nie jest minutą straconą. Jednak ostrzegam, szkoda tracić na tą książkę nawet minuty.

Wiesia | 2014-05-31

30/2014