Zachód słońca w Saint-Tropez

Tłumaczenie: Katarzyna Malita
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
Sunset in St. Tropez
9788325203924

Inne wydania

Trzy zaprzyjaźnione pary spędzają razem sylwestra. Bawią się, piją szampana, snują plany na lato, które zamierzają spędzić na południu Francji. Wszyscy mają długi staż małżeński, ustabilizowane życie i jasne widoki na przyszłość. Letni pobyt w Saint-Tropez pokazuje, że niczego w życiu nie można być pewnym, a także o jakie wartości warto walczyć.

Wiesława | 2016-02-29
Na półkach: Posiadam EBOOK, Przeczytane
Przeczytana: 28 lutego 2016

Lektura na jedno popołudnie, ale sympatyczna i miło się czyta. Takie coś, przy czym nie trzeba się wysilać, a tekst płynie, sączy się i nastraja pozytywnie do życia. Pełen relaks

koniaralisa13 | 2016-02-17
Przeczytana: 14 lutego 2016

Ciekawa, szybko się czyta, dla relaksu na jeden wieczór... ;) Polecam :D

betina360 | 2013-02-27
Na półkach: Przeczytane, 2013, Steel
Przeczytana: 27 lutego 2013

Malownicze miejsce we Francji i dosc ciekawy dom zmienia zycie 3 par.Sa tu momenty smutku jak i usmiechu jak to w zyciu.Najwazniejsza jednak jest przyjazn i wzajemne wsparcie.

ygerna | 2012-10-03
Przeczytana: 03 października 2012

Książka o sile przyjaźni oraz o tym, że w każdym wieku mamy prawo o miłości. Do przeczytania w jeden wieczór.

Anna | 2013-04-05
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 04 kwietnia 2013

Tym razem liczyłam na lekkie czytadełko, z którym spędzę miło wieczór. Jak się okazało nie było tak całkiem do końca...

Już na pierwszym stronach powieści poznajemy trzy starsza małżeństwa stanowiące paczkę przyjaciół: Dianę - pomagającą w akcjach charytatywnych i ginekologa Erica, prawniczą parę Anne i Roberta, oraz bezdzietnych Johna i Pascale. Spędzają oni ze sobą sylwestra, wakacje i spotykają się zazwyczaj kilka razy w miesiącu. Ustalenia miejsca wakacyjnego pobytu przerywa jednak śmierć, która potrafi pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.

Czy przyjaciele, traktujący się niemal jak rodzina pogodzą się z odejściem tak bliskiej im osoby? Czy będą w stanie zaakceptować w swoim gronie kogoś nowego, młodszego i związanego z dość dwuznaczną profesją?

Daniel Steel porusza w powieści kwestię śmierci, miłości, wierności małżeńskiej i przyjaźni. Przestawia scenariusz życia, który może czekać każdego z nas. I pomimo, że tematyka, jaką porusza jest ciężka pokazuje, że z każdej...

Monika | 2014-09-15

Powieść 56
SUNSET IN ST. TROPEZ

womeninlove | 2011-09-02
Przeczytana: sierpień 2010

Książka nie jest zła, ale też nie powala mnie na kolana. Dobra pozycja. Dla zagorzałych fanek romansu jest ok.

aannaa | 2016-07-26
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 27 lipca 2016

Bardzo fajna książka. Czyta się ją bardzo szybko.

Angelika | 2015-12-10
Na półkach: Ulubione, Przeczytane