Kochanemu synowi

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
2 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Rodzice najbardziej żałują nie tych słów, które wyrwały się im ze złości, ale tych słów, których nie powiedzieli z miłości. Dlatego dobrze, że ta mała książeczka nadrabia te braki. To niesamowite, na ile sposobów można zapewnić swojego syna, że o nim się myśli, za nim się tęskni, o niego się martwi, a najważniejsze, że się go kocha nieustannie. Ta książeczka to bardzo bagata kolekcja myśli-życzeń dla syna: Aby spotkało Cię wszystko to, co życie ma najlepszego do zaoferowania. To idealny prezent mówiący o miłości rodziców do syna. Na każdą okazję!

Snacky | 2016-10-01
Przeczytana: 2015 rok

Krótka historia o relacjach między synem a rodzicami. Przedstawia podstawowe mechanizmy psychologiczne we wczesnych etapach życia.

Joanna | 2010-12-31