Maggie Darling

Tłumaczenie: Marek Rudowski
Wydawnictwo: Bellona

Powieść stanowiąca ostrą satyrę na amerykańskie społeczeństwo, podana w formie błyskotliwie napisanej, obfitującej w świetne obserwacje obyczajowe komedii o nowoczesnej kobiecie w stylu Marthy Steward (z czasów przed oskarżeniem jej o liczne oszustwa), która wszystko ma, niemalże z dnia na dzień wszystko traci, a mimo tego nie poddaje się i koniec końców tworzy swoje własne imperium cateringowo książkowo telewizyjne.

Dama | 2014-05-22
lumi | 2014-02-09