znakomita organizacja czasu. 151 błyskotliwych rozwiązań

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Przede wszystkim jasno określ swoje cele i zadania Następnie wyeliminuj problemy i przeszkody I wreszcie odzyskaj swój cenny czas Reguły strona po stronie Czas jest jak pieniądz naucz się go oszczędzać Czas stał się dziś jedną z największych wartości. Każdego dnia starasz się upchnąć w dwudziestu czterech godzinach tak wiele czynności, ile tylko się da, a mimo to zawsze coś zostaje przełożone na następny dzień. Efektywna organizacja dnia to klucz do Twojego sukcesu, a co za tym idzie,

Kamila | 2016-08-18
Krzyniu | 2015-12-24