Podejmowanie decyzji i delegowanie zadań. 151 błyskotliwych rozwiązań

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Przede wszystkim stosuj nowoczesne techniki Następnie zdobywaj klientów niewielkim kosztem I wreszcie, opracuj jasną wizję sukcesu Reguły strona po stronie Wygrana w wojnie decyzyjnej Na Twoich barkach spoczywa codzienny ciężar podejmowania decyzji. Czasem musisz zrobić to samodzielnie, innym razem konieczna jest szersza konsultacja albo nawet podział odpowiedzialności. Od tego, jak się zachowasz, zależeć będzie Twoja reputacja, wypracowany autorytet, a nawet przyszła kariera. Jeśli masz

okruszek | 2018-04-11
Tomasz Młynarski | 2015-05-31