Boża witamina C dla cierpiących dusz

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

W książce tej znajdziecie przemawiające do serca opowieści spisane przez znanych w Stanach Zjednoczonych autorów duchowych. Dają oni świadectwo bezmiarowi Bożej miłości, która nas otacza, gdy tego najbardziej potrzebujemy. Jeśli stoicie przed trudną decyzją, trafiliście na przeszkody nie do pokonania, przeżywacie rozwód, chorobę lub stratę bliskiej osoby, to zawarte w tej książce myśli z pewnością podniosą was na duchu i dadzą pocieszenie.

ephemeris | 2011-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2011

Można znaleźć kilka ciekawych historii. Do czytania partiami, najlepiej wybierać opowiadania na chybił trafił, dla relaksu.

Ewa G | 2011-01-01
Na półkach: 2010, Przeczytane, Posiadam